Триваюча пандемія COVID-19 змусила навчальні заклади переглянути особисте навчання та перейти до сфери онлайн-навчання. Все поступово стає автоматизованим, від проведення щоденних занять у прямому ефірі до адміністрування оцінювання онлайн.
Згідно з відомими фахівцями з онлайн-допомоги на видатному веб-сайті MyAssignmentHelp.com, незважаючи на спроби зробити тести електронними замість традиційних іспитів із ручкою та папером, це не змінює кінцевої мети досягнення справедливого оцінювання. Онлайн-навчання завжди йде рука об руку з цифровим оцінюванням, щоб гарантувати майстерність учня.
Однак є дві сторони медалі, на які варто звернути увагу. У сьогоднішньому вичерпному дописі ми розповімо вам про переваги та недоліки електронних іспитів для навчальних закладів.
Давайте зануримося!
Переваги онлайн іспитів
- Екологічно чистий
Однією з найбільших, але непрямих переваг електронних тестів є їхній вплив на навколишнє середовище. Це в основному одна з причин того, чому ринок онлайн-екзаменів оцінювався в 706,23 мільйона доларів США в 2022 році та, за прогнозами, досягне 1742,95 мільйона доларів США до 2028 року. За оцінками, він також зростатиме на 16,2% CAGR з 2022 по 2028 рік.
Сьюзен Ґрей, відважний діяч, яка пропонує допомогу в іспитах на Myassignmenthelp.com, твердо переконана, що іспити за допомогою ручки потребують багато паперу, щоб надрукувати запитання та аркуші відповідей. Багато відходів також виникає через помилки друку, не кажучи вже про вуглецевий слід логістики, пов’язаної з доставкою паперів до тестових місць і назад. Отже, електронні тести є найбільш екологічним варіантом оцінювання.
- Більше безпеки, менше обману
Безпека завжди була проблемою під час офлайн-іспитів, особливо таких гучних тестів, як SAT, TOEFL, випускних іспитів коледжів і університетів. З електронними тестами менше ймовірності витоку, оскільки немає фізичних паперів, які можуть зникнути під час друку та процесу логістики. Ще одна перевага безпеки полягає в тому, що навчальні заклади можуть використовувати банки запитань, які довільно вибирають питання. Це означає, що майже немає двох однакових тестів, що зменшує шанси на обман.
- Негайна генерація результатів
Масштабна перевірка бланків відповідей після офлайн-іспиту є одним із найстрашніших аспектів офлайн-іспиту. Ручна перевірка та підготовка результатів поряд із часом вимагає зусиль. Однак за допомогою онлайн-іспиту всі ці зусилля зекономляться.
Це головним чином тому, що програмне забезпечення, за допомогою якого проводяться іспити, може надати детальні проаналізовані результати. Це мінімізує стрес екзаменатора та допомагає йому зосередитися на студентах, які потребують додаткової уваги.
Недоліки онлайн-екзаменів
- Труднощі техн
Хоча технічна сторона онлайн-тестів є величезною перевагою, вона може створити серйозні проблеми. Перехід від традиційної ручки та паперу до Інтернету може бути важким для деяких, особливо старших учнів, які не володіють комп’ютерною грамотністю. Перехід також спочатку може зайняти час, оскільки провідники тестування повинні звикнути до системи та шукати способи її найбільш ефективного використання. Крім того, деякі студенти та викладачі можуть просто протистояти змінам.
- Питання інфраструктури
Одним із найбільших викликів онлайн-тестів є доступ учнів до технологій, включаючи планшети/комп’ютери та/або стабільне підключення до Інтернету. Цей важливий аспект технічних тестів може бути особливо важким для учнів у сільській місцевості.
- Відсутність прокторінгу
Чесність екзаменованого викликає найбільший сумнів на іспиті, який проводиться в електронному вигляді. Згідно з опитуванням, 57% навчальних закладів підкреслюють «відсутність цілковитої довіри та впевненості в методах запобігання шахрайству» як найбільш нагальну проблему, що стосується пропозиції електронних іспитів.
Онлайн-іспит означає, що студент може бути де завгодно, тож як екзаменатор справді може знати, чи особа, яка здає тест, і яка зареєструвалася на тест, однакові. Навіть якщо установи розроблять план, згідно з яким вони можуть найняти наглядача, це може бути неймовірно дорогим. Це суперечить меті онлайн-тестів, заощаджуючи кошти на наймання наглядачів.
Заключні слова,
Кожна система іспитів має свої плюси та мінуси. Отже, кожен навчальний заклад повинен оцінити різні системи, щоб побачити, яка краще задовольнить їхні конкретні потреби.
Однак слід також пам’ятати, що онлайн іспити мають численні переваги. Оскільки технології постійно вдосконалюються, ці переваги зростатимуть, і незабаром онлайн-тести стануть стандартом для оцінювання курсу. Отже, настав час адаптуватися до сучасної методики навчання вже сьогодні!
Біографія автора
Марк Джонатан є відомим професором у США. Він також працює на MyAssignmentHelp.com, де він відомий тим, що пропонує індивідуальні уроки та сеанси вирішення сумнівів.